17 миттєвостей екзистенціалізму

Написано в Думки вголос
 • Переглядів: 1158

Полистав я тут останні записи і зрозумів, що давно не філософствував. А я це діло люблю. Бо це однозначно заняття для лінивих, зайнятим людям нема коли думати нафіга вони живуть і взагалі що таке життя.

Загалом відсутність фізичної праці компенсується мозковою активністю. Оот. Що я хотів тут написати? За минулий тиждень нічого не сталося грандіозного, а політичні теми вже вкрай набридли. Хай вже пройдуть вибори 25 травня, може після цього хоч трохи заспокояться.

Весною мене, як завжди, тягне на подорожі. Але цього року хочеться просто зібрати величезний туристичний ранець, вийти з дому і піти в гори. І повернутись в найгіршому випадку за кілька тижнів, а в найкращому – ніколи.

Люди занадто сильно привикли до комфорту. Якщо і їздять в гори, то живуть в котеджах чи готелях і повертаються за кілька днів. А я ж уявляю собі ідеальний відпочинок в горах – це ранець, палатка і безмежний простір Карпат. І головне піти самому, бо на природі хочеться чути лише власні думки і дослухатись до глибин тієї безодні, яка в народі зветься душею.

І не треба для цього омріяної Ісландії, хоча я таки колись туди потраплю. Ми не бачимо деталей… а їх так багато. Деталі прекрасні у своїй сукупності.

А завтра у нас 1 квітня. День підтримки самооцінки Петросянів. Люди виділили один день в році на тупі жарти, щоб їх не розводили в інші дні. Хоча гумор часто допомагає не зламатися в житті і зашифрувати всю серйозність.

Люди, які постійно живуть в надії на щось краще, як вам це вдається? Мене такі завжди дивували. Надія вбиває реальність, надія виявляє вашу слабкість. Не можна просто так взяти і надіятись, що колись все налагодиться. Але не можна і складати «лапок». Що ж тоді робити? Може просто знайти зв’язки між причинами та наслідками? Досить раціонально, як на мене.

«Надіюсь знайти роботу» - значить треба йти і шукати, а не надіятись. Взагалі, якщо ви нічого не робите для досягнення «надіяного», то треба це перефразувати у «мрію». І взагалі забрати слово «надія» з усіляких словників і забути як воно вимовляється.

Ну і щоб стаття відповідала заголовку, мушу додати 17 пунктів:

 1. Надія - ілюзія
 2. Віра – обман
 3. Ніщо не істина, все дозволено
 4. Сенсу читати всі ці пункти – нема.
 5. В масштабах всесвіту наші проблеми ніщо
 6. Зло ховається в кожному з нас
 7. Значимість темряви перебільшують – темрява звична
 8. Дума над суттю перевершує суть
 9. Ми лише зірковий пил
 10. Знаходьте натхнення в його відсутності
 11. Одинадцятий пункт порожній
 12. Буття абсурдне
 13. Трагічність в комедії
 14. В цю гру ми грали з самого початку
 15. Не треба боятись зникнути
 16. Не можна загубити те, чого нема
 17. Кінець буде
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора